Kołdry Balance® – sposób na lepsze samopoczucie


← Powrót do przeglądu innych zalet kołder obciążeniowych 

Czas czytania: 2 minuty

Dobre samopoczucie to wypadkowa wielu czynników. Tutaj nie trzeba nawet badań naukowych, wystarczą własne doświadczenia. Każdy wie, że brak stresu, dobry stan zdrowia oraz optymalna równowaga pomiędzy życiem prywatnym a pracą, to za mało, aby czuć się dobrze. Brakującym ogniwem w tym równaniu jest sen. Brak wystarczającej dawki snu to najczęściej powód złego samopoczucia.

Niewyspani jesteśmy cały dzień ospali i rozdrażnieni. Powodów problemów ze snem może być wiele, od długiego oglądania przed snem telewizji czy przeglądania social mediów w smart fonie po problemy zdrowotne. Najczęściej jednak bezsenność jest brakiem higieny snu. Chcąc dobrze się wyspać warto zadbać o takie rzeczy, jak stan materaca czy odpowiednią temperaturę w pokoju. Można także skorzystać z najnowszych rozwiązań wspomagających sen. Do nich właśnie należy kołdra obciążeniowa.

Kołdra obciążeniowa poprzez delikatny nacisk, jaki wywiera na ciało (mięśnie i stawy), pozwala szybciej zasnąć i znacznie wydłużyć najważniejszą fazę snu, tę, która odpowiada za regenerację organizmu. Ucisk, jaki powoduje kołdra obciążeniowa, sprzyja wydzielaniu się hormonu szczęścia – serotoniny oraz hormonu snu – melatoniny. Z drugiej strony, dzięki wprowadzeniu ciała w stan równowagi psychicznej, obniża się poziom kortyzolu – hormonu stresu. Kołdra obciążeniowa sprawdzi się także podczas popołudniowego wypoczynku. Pozwoli nam się szybciej i lepiej zrelaksować po całym dniu pracy.

Podsumowanie:

Kołdra obciążeniowa nie tylko pomaga zasnąć i spać lepiej, ale także pozwala się uspokoić po całym dniu pełnym wrażeń i nerwów. Zadbaj o duszę i ciało i zainwestuj w kołdrę obciążeniową.

Teraz 28 dniowy okres próbny!

Przetestuj wybrany koc obciążeniowy już teraz przez 28 dni!

  • Darmowa dostawa
  • Darmowa wymiana
  • 28 dniowy okres próbny
  • 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Powrót do przeglądu innych zalet kołder obciążeniowych