Kołdry obciążeniowe Balance® pomagają przy zaburzeniach snu i problemach ze snem


Przeczytaj więcej o zaletach kołder obciążeniowych 

Bezsenność może być wywoływana przez wiele różnych czynników i wpływać na wiele dziedzin życia codziennego. Znacząco wpływa na zdolność koncentracji i produktywność, a także zwiększa się ryzyko problemów z sercem lub chorób, takich jak cukrzyca i otyłość.

Aby temu przeciwdziałać, koc obciążający może znacznie poprawić jakość i długość snu. To z kolei ma pozytywny wpływ na pracę i życie codzienne - wypoczęty organizm reaguje mniej drażliwie na innych.

Udowodniono, że kołdra obciążeniowa poprzez wywierany głęboki nacisk może obniżać poziom kortyzolu (tzw. Hormonu stresu), co stwarza uczucie odprężenia i dobrego samopoczucia.

Ciężar koca działa na mięśnie, ścięgna i stawy, dzięki czemu ciało jest bardziej odczuwalne i można je lepiej kontrolować. Odpowiedzialne za to są hormon szczęścia, serotonina i melatonina, hormon snu, którego uwalnianie jest promowane po założeniu koca. Mięśnie i układ nerwowy rozluźniają się, lęki są zmniejszone, a organizm generalnie może łatwiej odzyskać siły po nagromadzonym stresie i napięciu.

Kocyk można używać nie tylko w nocy, ale także w dzień. W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie krótka przerwa może zdziałać cuda i dać organizmowi szansę na regenerację i doładowanie w ciągu dnia.

Podsumowanie:

  • Kołdra obciążeniowa działa odprężająco na organizm i przyspiesza zasypianie
  • Lepszy sen pozytywnie wpływa na życie codzienne i pracę

28-dniowa gwarancja zdrowego snu

Przetestuj wybrany koc obciążeniowy już teraz przez 28 dni!

  • Darmowa dostawa
  • Darmowa wymiana
  • 28 dniowy okres próbny
  • 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Przeczytaj więcej o zaletach kołder obciążeniowych