Kołdry obciążeniowe teraz -10% | Odbierz wyjątkową opaskę gratis! 💕

ZOBACZ

Proces produkcji


Materiały i produkcja

Wszystkie produkty BalanceBlankets wytwarzane są w Europie. Kołdry obciążeniowe, szlafroki obciążeniowe i poduszki terapeutyczne wykonywane są ręcznie ze 100% bawełny certyfikowanej (Öko Tex Standard 100), uprawianej ekologicznie w Hiszpanii. Pokrowce Gravity® produkowane są w Polsce, wytwarzane są z miękkiej tkaniny welurowej.

Wióry drzewne, wykorzystywane jako wypełnienie poduszek terapeutycznych, pochodzą z martwych drzew lub naturalnie przewróconych siłą natury. Do produkcji materacy obciążeniowych wykorzystujemy nasze maszyny.

W trosce nie tylko o naszą planetę, ale także pracowników, nieustannie dokładamy starań, aby nasze produkty były wytwarzane według zasad zrównoważonej produkcji. Wierzymy, że można pogodzić zyski, odpowiedzialność społeczną i ochronę środowiska. Bardzo ważne jest dla nas, aby produkty BalanceBlankets wytwarzane były z naturalnych materiałów w uczciwych i bezpiecznych warunkach. Na szeroką skalę korzystamy z odnawialnych źródeł energii. Na przykład energia elektryczna zasilająca naszą halę produkcyjną powstaje z energii słonecznej, a odpady są segregowane. Wspieramy także osoby z niepełnosprawnościami, zarówno tymi fizycznymi, jak i psychicznymi, są one równoprawnymi pracownikami w naszym zakładzie.

Wszystkie produkty BalanceBlankets pakowane są w opakowanie biodegradowalne.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania, odwiedź stronę FAQ lub wyślij nam e-mail na adres: cs@balanceblankets.pl.