BALANCE – najnowsza generacja kołder obciążeniowych już w sprzedaży!


kołdry balance już w sprzedaży

Nowy, udoskonalony model kołdry obciążeniowej jest już dostępny. Odkryj nowe rozwiązania podnoszące walory terapeutyczne i użytkowe kołdry obciążeniowej.

Na rynek trafił właśnie nowy, udoskonalony model kołdry obciążeniowej BALANCE. Zastosowano w nim opatentowany system zamków błyskawicznych, który znacznie upraszcza jej użytkowanie, a przede wszystkim pielęgnację. Poprawiono także rozkład masy i samo wyważenie kołdry. Dzięki równomiernie rozłożonym kulkom, kołdra jest idealnie wyważona. To znacznie poprawia komfort jej użytkowania. Dopracowano także siłę nacisku, tak aby była identyczna, mimo zmian pozycji podczas snu. Innowacyjne rozwiązania mają także zapobiegać zwijaniu się kołdry, na co narażone są powszechnie dostępne na rynku produkty.

Kołdra zanim znalazła się w ofercie Balance Blankets została wszechstronnie przetestowana. Grupa ponad 2000 testerów była miło zaskoczona zmianami. Już po kilku dniach byli on entuzjastycznie nastawieni do wprowadzonych innowacji.

Najlepsi producenci w swoich branżach powszechnie wskazują, że swoją rynkową pozycję lidera zawdzięczają nie tylko ciężkiej pracy, ale także nieustannemu wysiłkowi przy udoskonalaniu swoich produktów. Kto nie staje się lepszy, ten ostatecznie przegrywa. Balance Blankets to firma, która nieustannie się rozwija. Stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, tak, aby nasi klienci byli zadowoleni. Kołdry obciążeniowe to produktu terapeutyczne i dlatego wymagają jeszcze większej uwagi niż zwykłe rzeczy. Kołdry obciążeniową mają nieść ulgę chorym, dlatego muszą być gruntownie sprawdzone i bezpieczne. Nowy model kołdry to kolejny krok na drodze rozwoju. Mamy nadzieję, że w nowym modelu udało nam się wyeliminować większość niedoskonałości.

Kołdra obciążeniowa BALANCE – jeszcze lepsza pomoc w problemach ze snem!

Co nowego w modelach kołder obciążeniowych Balance Therapy?

Kołdra obciążeniowa BALANCE, jak wynika z nazwy charakteryzuje się idealnym wyważeniem. Udało się to osiągnąć, nie poprzez zwiększenie liczby kwadratów i kulek, ale innowacyjny sposób wprowadzenia mikrokulek do wsadu kołdry. Teraz wypełnienie jest równomiernie rozmieszczone, gwarantując idealny nacisk niezależnie do zmiany pozycji snu. Nacisk zawsze jest ten sam, co sprawia, że kołdra mimo przemieszczania się użytkownika w łóżku oddziałuje skutecznie na jego ciało.

Zmieniono nieco system mocowania pokrowca. Teraz dzięki specjalnemu zamkowi błyskawicznemu, można go szybko zdjąć i wyprać. To znacznie ułatwia użytkowanie kołdry obciążeniowej na co dzień.

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem