Czułe Walentynki z kołdrą obciążeniową


Czułe walentynki z kołdrą obciążeniową
Czułość, miłość i relaks – każdy z nas pragnie poczuć się wyjątkowo chociaż raz w roku. Bez względu na to, czy jesteś zwolennikiem czy przeciwnikiem zbliżających się Walentynek, warto uczynić ten dzień świętem. Proponujemy postawić na celebrowanie ciała i zmysłów. Kołdra obciążeniowa jest idealnym prezentem dla kogoś, kogo kochasz. Możesz podarować ją zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Jak spędzić Walentynki w towarzystwie naszej kołdry? Poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji.

Czułość i ciepło

Obecna sytuacja pandemiczna zachęca do spędzania czasu we dwoje w domu. Zatem zamiast rezerwować stoliki w ekskluzywnych  restauracjach czy planować wyjazdy, które mogą być w ostatniej chwili odwołane, zaplanuj wspólny dzień w waszym gniazdku. Czułość zapewnisz swojej ukochanej osobie dzięki bliskości emocjonalnej i fizycznej. Dotyk, przytulanie czy romantyczne gesty składają się na budowanie silnej relacji. Dzień Zakochanych to idealny czas na tworzenie więzi. Co powiecie na kino domowe? Wybierzcie listę interesujących Was filmów, przykryjcie się kołdrami obciążeniowymi, by poczuć się jeszcze bardziej odprężonym i cieszcie się swoją obecnością!

Pobudźcie zmysły!

Przygotowaliśmy specjalną, limitowaną wersję poszewki do naszej kołdry Balance – nie tylko kolor nawiązuje do najgorętszego uczucia jakim jest miłość – poszewka wykonana z przyjemnego pluszu sprawi, że Wasze ciała będą dodatkowo dopieszczone. Aby wprowadzić romantyczną atmosferę, zadbajcie także o inne zmysły! Olejek eteryczny dodany do dyfuzora albo zapalona zapachowa świeca sprawią, że zadbacie dodatkowo o swoje zdrowie, a także wprowadzicie wyjątkowy klimat do Waszej sypialni. Większość olejków wpływa na nasze zdrowie, działa antyseptycznie i prozdrowotnie, zatem celebrujecie w ten sposób nie tylko święto zakochanych, ale także dbacie o swoje zdrowie.

Romantyczne oświetlenie

Nic nie wprowadza takiej intymnej atmosfery jak odpowiednie oświetlenie. Pachnące świece czy girlandy wykonane ze świątecznych lampek są świetnym pomysłem na zbudowanie intymnej atmosfery. Dodatkowo możesz zapewnić cichą, sączącą się w tle muzykę i zaproponować wyciszenie w towarzystwie opaski obciążeniowej lub kołdry. To fantastyczny sposób na odcięcie się od świata bodźców, który zalewa nas na co dzień. Pozwólcie sobie na odprężenie i czas na zwolnienie. Wyłączcie telefony i delektujcie się spokojem.

Afrodyzjaki w kuchni

Romantyczna kolacja przy świecach? Nic lepiej nie smakuje niż wspólnie przyrządzony posiłek! Dlatego zrezygnujcie z rezerwowania miejsca w restauracji i razem przygotujcie potrawy, które pobudzą Wasze podniebienia! W Kuchni wiele składników i przypraw uchodzi za afrodyzjaki. Wśród nich znajdziecie owoce morza, awokado czy czekoladę, które są bogate w witaminę E, magnez i potas, dzięki czemu zadbają o nasz organizm – zniwelują zmęczenie, poprawią nastrój i wzmocnią mięśnie. Ponadto przygotujcie zdrowe przekąski do domowego kina – chipsy z jarmużu czy orzeszki. Do działa!

Domowe SPA

A co powiecie na domowe SPA? Kąpiel, masaż i odprężenie pod kołdrą obciążeniową powinno stać się stałym weekendowym rytuałem. Zadbajcie o swoje zmęczone ciała, pozwólcie sobie na dzień pełen odpoczynku od świata zewnętrznego. Zrelaksujcie się pod kołdrą i wyśpijcie się! Niech Dzień Zakochanych stanie się prawdziwą ucztą dla Waszego ciała. Bo aby kochać innych, najpierw trzeba pokochać siebie. Dbajcie o siebie na co dzień, a nie tylko od święta!

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem