Na czym polega roczna gwarancja wzrostu?


roczna gwarancja wzrostu kołdry Balance®

Jakie są warunki rocznej gwarancji wzrostu?

Roczna gwarancja wzrostu przeznaczona jest dla dzieci, które bardzo szybko rosną i wyrastają z użytkowanej przez siebie kołdry. Większość dzieci może bez uszczerbku dla właściwości terapeutycznych kołder obciążeniowych używać ich przez średnio 2-3 lata. Problem powstaje, gdy dziecko szybko rośnie i kołdra o określonych, indywidualnie dopasowanych do użytkownika parametrach, przestaje spełniać swoje zadanie.

Aby ulżyć rodzicom, których dzieci szybko rosną, wprowadziliśmy właśnie roczną gwarancję wzrostu. Klienci, którzy kupili u nas kołdrę dziecięcą, mają możliwość zwrotu starej – już za małej – kołdry po 12 miesiącach i zakupu nowej z 50% rabatem. Dotyczy to wyłącznie wyboru tego samego modelu kołdry.

Jakie są warunki rocznej gwarancji wzrostu?

Roczna gwarancja wzrostu obowiązuje tylko w przypadku zakupu dziecięcych kołder obciążeniowych w sklepie Balance Blankets™. Z tego rozwiązania można skorzystać tylko raz w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu. Kołdrę można wymienić na większy rozmiar lub ten sam rozmiar, ale o większej wadze. Największy rozmiar dziecięcej kołdry można zamienić na najmniejszy dla dorosłych.

Jak to działa?

Aby wymienić kołdrę na nową z 50% rabatem w ramach rocznej gwarancji wzrostu, należy wypełnić wniosek. Po jego weryfikacji klient otrzyma darmową etykietę zwrotną do wysyłki. Po otrzymaniu starej kołdry i wpłacie, nowa kołdra będzie wysłana bezpłatnie do klienta.

Co się dzieje ze zwróconymi kołdrami?

Wszystkie kołdry są dezynfekowane i przekazywane nieodpłatnie różnego rodzaju organizacjom non-profit.

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem