Nasza nowa oferta na BalanceBlankets.pl


Bardzo nam miło, że kołdry obciążające spotkały się z takim dobrym przyjęciem zarówno wśród użytkowników, jak i terapeutów. Rozpiera nas duma, kiedy słyszymy, że nasze kołdry pomagają znacząco poprawić jakość snu i obniżyć poziom stresu.

Od początku naszej działalności głównym celem było niesienie ulgi ludziom z problemami ze snem czy stresem. Wierzyliśmy i nadal wierzymy, że tym problemom można zaradzić bez konieczności farmakoterapii. Uważamy, że pójście po leki do apteki w przypadku bezsenności to ostateczność. Cały czas staramy się robić wszystko, aby z kołder obciążeniowych mogło skorzystać jak najwięcej osób. Pragniemy także stale rozwijać naszą ofertę wyrobów terapeutycznych. Mamy przyjemność zaprezentować kolejne produkty:

poduszki terapeutyczne

Poduszka terapeutyczna

Wprowadzenie poduszki terapeutycznej do sprzedaży, jako uzupełnienie kołdry obciążeniowej, było tylko kwestią czasu. I oto jest, nasze najnowsze dziecko. Poduszki terapeutyczne, w przeciwieństwie do kołder (wypełnienie z mikrokulek stalowych), wypełnione są wiórami drzewnymi. Delikatny i subtelny zapach, jaki wydzielają wióry z sosny i klonu podczas snu, działa uspokajająco na organizm i sprzyja szybkiemu zasypianiu. Ten naturalny surowiec przyjazny jest nie tylko ludziom, ale także środowisku. W produkcji poduszek terapeutycznych wykorzystujemy wióry tylko z drzew naturalnie obumarłych lub powalonych przez siły natury. Jesteśmy przeciwni wycinaniu zdrowych drzew!

materac terapeutyczny

Materac terapeutyczny

Wpływ materaca na jakość snu bywa wciąż niedoceniany. A to błąd. Jeśli spojrzymy, ile czasu spędzamy w życiu w łóżku, to okaże się, że materac powinien być najlepszym sprzętem w naszym mieszkaniu. Źle dobrany materac może powodować nie tylko problemy ze snem, ale także prowadzić do wielu schorzeń kręgosłupa i dolegliwości bólowych. Mimo że napisano to już wiele razy, warto jeszcze raz podkreślić, że dobry materac to podstawa dobrego snu. Dopasowany do wagi ciała materac zapewnia optymalne wsparcie naszemu ciału podczas snu, nie powoduje niepotrzebnych napięć czy dolegliwości bólowych. Dzięki zastosowaniu w produkcji najwyższej jakości materiałów, naszym klientom możemy zaoferować produkt wytrzymały i odporny na trudy codziennego użytkowania. Jesteśmy pewni, że bez uszczerbku dla ich walorów terapeutycznych, nasze materace będą służyły Państwu przez długie lata.

szlafroki obciążeniowe

Szlafroki obciążeniowe

Sukces i pozytywne opinie o naszych kołdrach w aspekcie leczenia bezsenności zmobilizowały nas do stworzenia produktu, z którego nasi użytkownicy będą mogli korzystać także poza domem. Szlafrok obciążeniowy posiada takie same walory terapeutyczne, jak kołdra. Szlafrok został tak zaprojektowany, aby użytkownik mógł w nim spokojnie chodzić po domu i wykonywać swoje codzienne czynności życiowe. Specjalna konstrukcja sprawia, że szlafrok nie krępuje ruchów ani nie męczy osoby użytkującej. Idealnie się sprawdzi podczas pracy w domu czy odpoczynku na sofie. Waga szlafroka została tak dobrana (ok. 5 kg), aby nie utrudniała codziennego życia, a wywierała na ciało odpowiedni nacisk, aby zapewnić organizmowi relaks i odpoczynek, a co za tym idzie, zredukować poziom stresu.

pościel lniana

Pościel lniana

Len to chyba jeden z najbardziej przyjaznych materiałów człowiekowi. W lecie chłodzi, a w zimie potrafi ogrzać. Z lnu produkuje się wiele wyrobów, także pościel. Len to sprężyste włókno naturalne o niesamowitych właściwościach higroskopijnych. Len to tkanina oddychająca, zapewnia optymalną cyrkulację powietrza podczas snu. Nasza pościel produkowana jest z lnu pochodzącego z plantacji, na których nie używa się pestycydów. To sprawia, że jest idealna dla alergików. Pościel lniana to nie tylko komfort w sypialni, ale także dobry sen.

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem