Spray zapachowy – odśwież swoją poduszkę terapeutyczną!


Spray zapachowy do poduszek

Poduszki Balance Blankets™ wytwarzane są ręcznie, a wypełnienie jest całkowicie naturalne. Wykorzystujemy wióry pochodzące z sosny i klonu, ponieważ te drzewa generują przyjemny aromat, który sprzyja zasypianiu i redukcji stresu podczas snu. Poduszki terapeutyczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią przebywać w naturalnym środowisku, a szczególnie w lesie. Jeśli chcesz zasypiać w aurze leśnego klimatu, to właśnie ta poduszka jest dla Ciebie!

Właściwości poduszek terapeutycznych Balance Blankets™ wynikają głównie z zapachu, jaki wytwarzają. Jednak z uwagi na fakt, że drewno jest naturalnym materiałem, ten aromat po jakimś czasie ulatuje. Można go przywrócić za pomocą dostępnego w naszym sklepie sprayu. Zapach szwajcarskiej sosny lub eukaliptusa wystarczy rozpylić na poduszce, a następnie założyć poszewkę.

Dzięki przywróceniu naturalnego aromatu poduszki cały czas nadaje się ona do użytku i nie traci swoich walorów terapeutycznych! Te dwa zapachy zapewniają przyjemną woń, przy okazji będąc balsamem dla duszy i ciała, a w szczególności naszych dróg oddechowych.

Spraye zapachowe do poduszek Balance Blankets są już dostępne w naszym sklepie!

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem