5 powodów, dla których warto kupić kołdrę obciążeniową


dlaczego warto kupić kołdrę obciążeniową

Kołdra obciążeniowa to sprawdzone remedium na wiele dolegliwości. Poprawia jakość snu i przynosi ulgę w wielu schorzeniach. Odkryj 5 powodów, dla których warto zainteresować się kołdrą obciążeniową.

  1. Naturalne lekarstwo -  współczesny przemysł farmaceutyczny oferuje leki praktycznie na każde schorzenie. Wystarczy pójść do apteki, aby kupić środek niemal na wszystko. Mało kto jeszcze wie lub pamięta, że istnieje wiele naturalnych środków i sposobów, dzięki którym można nie tylko zmniejszyć objawy chorobowe, ale także poprawić swoje ogólne samopoczucie. To wiedzą nasze babcie, ale my też powinniśmy mieć świadomość, że da się pokonać wiele problemów zdrowotnych bez tabletek albo z ich minimalny udziałem. Nie odradzamy pacjentom środków farmaceutycznych, lecz zachęcamy, aby równolegle do terapii medycznej zainteresowali się alternatywnymi metodami, które nie kolidują z medycyną instytucjonalną. Do takich metod można zaliczyć środki homeopatyczne, aktywność fizyczną, właściwą dietę czy w końcu kołdry obciążeniowe. Kołdra nie jest lekarstwem, ale może być bardzo pomocna w leczeniu wielu schorzeń. Wielu naszych klientów po doświadczeniach z kołdrą obciążeniową mogło odstawić zażywane leki choćby przy problemach z zasypianiem. Kołdra to naturalny środek nasenny – pozwala szybciej zasnąć i dłużej spać.

 

  1. Produkt przyjazny dla środowiska – wysoka świadomość ekologiczna klientów zmusza producentów do wytwarzania swoich produktów z naturalnych surowców lub takich materiałów, które poddają się łatwo recyklingowi. Przyszły nabywca chce znać dokładny skład produktu oraz wiedzieć, gdzie produkt wyprodukowano. Produkcja kołder Balance Blankets™ jest przyjazna środowisku naturalnemu. Cały proces produkcyjny odbywa się w Europie, dzięki czemu zminimalizowaliśmy ceny dostaw. Wykorzystywana w produkcji bawełna pochodzi z upraw ekologicznych w Hiszpanii, a prąd elektryczny zasilający naszą firmą pochodzi z energii słonecznej. Ponadto odpady są precyzyjnie segregowane i ekologicznie utylizowane.
  1. Społeczna odpowiedzialność biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR) to strategia firmy, która uwzględnia w swojej działalności interesy społeczne, środowisko i relacje z innymi grupami, zwłaszcza pracownikami. Firma, której na sercu leży społeczna odpowiedzialność, musi nieustannie inwestować w zasoby ludzkie, w ochronę środowiska i relacje z otoczeniem firmy. W Balance Blankets™ staramy się postępować według tej strategii. Mamy świadomość, że obecnie celem firmy nie powinno być tylko powiększanie zysków, ale także wpływanie na poprawę jej bliższego i dalszego otoczenia. Działamy na rzecz integracji społecznej osób z niepełnosprawnościami, angażujemy osoby z deficytami fizycznymi i psychicznymi w produkcji naszych kołder obciążeniowych. Staramy się także wspierać różnego rodzaju organizacje pożytku publicznego. Kołdry pochodzące ze zwrotów przekazywane są domom opieki społecznej czy ośrodkom terapeutycznym po dokładnym oczyszczeniu.

 

  1. Wysoka jakość – dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów kołdry Balance Blankets™ są wytrzymałe i odporne na trudy użytkowania. Chcemy, aby użytkownicy naszych kołder mogli korzystać z nich przez długi czas bez uszczerbku dla ich walorów terapeutycznych. Nieustannie staramy się ulepszać nasze kołdry i stale pracujemy nad innowacjami, tak aby użytkownikom zaoferować produkty najwyższej klasy i najbardziej zaawansowane technologicznie.

 

  1.  Obsługa klienta – sprzedaż wyrobów terapeutycznych to ogromna odpowiedzialność, dlatego obsługa klienta w Balance Blankets™ stoi na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na pomoc na każdym etapie procesu zakupowego – od pomocy w wyborze idealnej kołdry po wybór dogodnej formy płatności i wysyłki.
Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem