Standard, Gravity i Balance - czym różnią się nasze kołdry obciążeniowe?


Gama kołder obciążeniowych Balance Blankets™ jest bardzo szeroka. Odkryj najpopularniejsze i zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne modele.

Kołdra obciążeniowa Standard

Linia produktów Standard® została specjalnie stworzona z myślą o najszerszej grupie odbiorców. Staraliśmy się, aby mimo przystępnej ceny zachować wysoką jakość produktu i wszystkie walory terapeutyczne charakterystyczne dla kołder obciążeniowych. Mamy nadzieję, że dzięki temu z tej kołdry będzie mógł skorzystać praktycznie każdy.

Kołdra wykonana jest z wysokogatunkowej 100% bawełny. Doskonale sprawdzi się latem i chłodną jesienią. Kolorowe wzory sprawią, że polubią je zwłaszcza dzieci.

Wypełnienie kołdry składa się drobnych szklanych mikrokulek, które wszyte są w kwadraty tej samej wielkości, tak aby ciężar rozkładał się równomiernie. Kołdry Standard® można używać samodzielnie lub jako dodatku do zwykłej kołdry.

Kołdra obciążeniowa Gravity

Model Gravity® należy do najpopularniejszych modeli wśród kołder obciążeniowych Balance Blankets™. Ta kołdra jest nieco rozszerzoną i ulepszoną wersją kołdry Standard®. To idealna kołdra do stosowania nie tylko na co dzień.

Kołdra Gravity® składa się z dwóch części, a mianowicie korpusu i pokrowca. Wypełnienie składa się z drobnych szklanych mikrokulek, które są wszyte równomiernie w korpus. Pokrowiec jest przypięty do głównej części przy pomocy kilku specjalnych mocowań, dzięki czemu się nie zsuwa. Za sprawą zdejmowanego pokrowca, kołdra jest łatwa w czyszczeniu. Pokrowiec można wyprać w pralce. Kołdra Gravity® sprawdzi się o każdej porze roku, latem nas ochłodzi, zimą ogrzeje.

Kołdra obciążeniowa Balance

To najnowszy model kołdry obciążeniowej Balance Blankets™. Jesteśmy dumni z tego modelu. Przy jego projektowaniu wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę i doświadczenie. Balance® to najbardziej zaawansowana innowacyjne i technologicznie kołdra w naszej ofercie.

Podobnie jak kołdry Gravity®, kołdra Balance® składa się z dwóch części. Pokrowiec jest zapinany na wygodny zamek błyskawiczny, co sprawia, że z jego szybkim zdjęciem i założeniem nie powinni mieć problemu nawet seniorzy czy osoby z niepełnosprawnościami. Kołdra Balance® została tak zaprojektowana, aby w nocy pokrowiec nie zsuwał się z głównej części.

Wypełnienie tworzą tu małe metalowe kulki, które są przytwierdzone do korpusu w specjalny sposób. Dzięki równomiernie rozłożonym ciężarowi kołdra wywiera równomierny nacisk na ciało. Nacisk jest zawsze taki sam mimo częstych zmian pozycji podczas snu.

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem