Dlaczego kołdra obciążeniowa jest korzystną inwestycją?


kołdra obciążeniowa korzystna inwestycja

Choć kołdra obciążeniowa jest nieco droższa od standardowej, to jej zakup wart jest każdej wydanej złotówki choćby z uwagi na jej walory terapeutyczne, których nie zapewni nam żadna inna kołdra – nawet puchowa.

W czym tkwi tajemnica kołder obciążeniowych?

Nasza kołdra obciążeniowa nie jest zwykłą kołdrą, ale kołdrą wypełnioną drobnymi szklanymi mikrokulkami, których ciężar indywidualnie dopasowany do masy ciała użytkownika powoduje subtelny nacisk na ciało. Odpowiednia stymulacja zapewnia relaks i sprzyja szybszemu zasypianiu. Kołdra obciążeniowa nie jest produktem magicznym – to po prostu wyrób terapeutyczny, którego dobroczynne działanie na organizm ludzki opiera się na racjonalnych zasadach fizjologii. W przeciwieństwie do ciężkich kołder puchowych, wypełnienie kołder obciążeniowych można dobrać indywidualnie do wagi ciała. To sprawia, że spanie pod kołdrą obciążeniową jest bardzo przyjemne i komfortowe.

Wysoka jakość wykonania

Chcąc mieć pełną kontrolę nad produkcją kołder, zdecydowaliśmy się na ich ręczne wytwarzanie w Europie. Zależy nam także na uczciwych warunkach pracy, a to zdecydowanie łatwiej kontrolować na Starym Kontynencie. Jesteśmy także przekonani, że produkując kołdry ręcznie, jesteśmy w stanie zadbać o każdy detal i wysoką jakość. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych surowców i materiałów naszym klientom możemy zaoferować najwyższej jakości produkty o wyjątkowych walorach terapeutycznych. Kołdry są trwałe i wytrzymałe i można ich używać przez lata, gdyż bardzo długo zachowują swoje wartości. To sprawia, że zakup kołdry obciążeniowej to dobra i długofalowa inwestycja w zdrowy sen.

Przetestuj kołdrę obciążeniową

Wszystkim niezdecydowanym oferujemy możliwość darmowego przetestowania kołdry obciążeniowej i przekonania się osobiście o jej skuteczności. To ty zdecydujesz, czy chcesz kupić kołdrę obciążeniową. Jeśli stwierdzisz po kilku dniach, że lepiej śpisz, to możesz z powodzeniem uznać, że sprawiłeś najlepszy prezent dla siebie i swojego zdrowia.

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem