GOOD CHOICE, czyli zadbaj o siebie!


good choice

Po długim czasie pandemii, zamknięciu w domach, pracy zdalnej i ograniczeniu kontaktów z innymi ludźmi, w końcu nadchodzi upragniona normalność! Dla wielu z nas był to czas trudny i wyczerpujący. Dlatego warto teraz przede wszystkim zadbać o siebie. Czym według nas jest GOOD CHOICE? To wybór pozytywnego nastawienia do życia, odszukanie własnych potrzeb i energia do działania! Lato to idealny czas na wprowadzenie zmian do swojego trybu życia oraz odszukanie przestrzeni dla siebie.

 

 

Czerp energię z kolorów

Najbardziej optymistycznym kolorem jest niewątpliwie żółty. Nic więc dziwnego, że został okrzyknięty kolorem roku 2021. Każdy z nas wypatruje lata, słońca i ciepła, by poczuć nową energię do działania! Wprowadź do swojego życia tę barwę. Możesz uzupełnić przestrzeń, w której przebywasz żółtymi drobiazgami, dodać nowe elementy do garderoby albo sypialni. Warto zadbać o jakość materiałów, ponieważ wysokiej jakości tkaniny sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Obudź się wśród energetyzujących barw i zacznij dzień optymistycznie!

 

 

Poranne rytuały

Jak wygląda Twój poranek? Pewnie jest pełen pośpiechu, plątaniny myśli i niepotrzebnych nerwów. Ciągle się spieszymy, patrzymy na zegarek lub telefon. Zwolnij, naucz się celebrować swoje poranki. Jak to zrobić? Zadbaj o odpowiednią ilość snu, wstawaj po pierwszym dzwonku budzika i nie nastawiaj drzemek. Dzięki temu znajdziesz czas na spokojne śniadanie, higienę i rozpoczniesz dzień pełen energii. Nic tak nie pobudza, jak szklanka ciepłej wody z cytryną – spróbuj! Według badaczy każdy nawyk ugruntowuje się średnio po 66 dniach. Wprowadzaj po jednej zmianie i dbaj o siebie!

 

 

Self-care

Zdrowy egoizm pozwoli Ci poczuć się dobrze ze sobą. Zastanów się nad tym, czego potrzebujesz. Co sprawia, że czujesz się dobrze? Aby zapewnić sobie zgodę z samym sobą, zacznij od zaspokojenia potrzeb fizycznych: odpowiedniej diety, regularnego cyklu dnia, aktywności i odpowiedniej ilości snu. Kiedy Twoje ciało poczuje się dobrze, możesz zadbać o potrzeby wyższego rzędu. Ciesz się małymi drobiazgami, doceniaj czas spędzony z bliskimi, zaplanuj relaks i odpoczynek. Naucz się mówić „nie” wtedy, gdy coś Ci przeszkadza. Nie bój się stawiać granic, bo to one dadzą Ci przestrzeń do rozwoju. Złap balans między pracą a czasem wolnym i poczuj radość.

Good choice

Dobrym wyborem jesteś Ty sam. Nie musisz być perfekcyjny, spełniać oczekiwań innych czy dążyć do ideału. Poszukaj w sobie tego, co cenisz najbardziej, doceniaj swoje zalety i sam się nagradzaj. Nabierz dystansu do świata i promowanego przez media idealnego obrazu rzeczywistości. Nikt nie jest doskonały – Ty też nie musisz być, wybierz po prostu siebie! Dla nas GOOD CHOICE oznacza dbanie o samego siebie, otaczanie się energetyzującymi kolorami, harmonię i rytuały, które pozwolą Ci zadbać o siebie. A czym dla Ciebie jest dobry wybór?

 

 

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem