Co możesz znaleźć w sklepie BalanceBlankets™?


Co możesz znaleźć w sklepie BalanceBlankets™?

Komfort snu i stworzenie przestrzeni, w której z przyjemnością będziemy odpoczywali, to priorytet przy urządzaniu sypialni. Szeroka gama produktów i ich różnorodność sprawiają, że każdy znajdzie dla siebie coś, co spełni jego oczekiwania.

Postaw na jakość

Zwabieni kolorami często decydujemy się na wielobarwne sypialnie, które nie dość, że nie wpływają kojąco na proces zasypiania, to często przytłoczeni kolorami i wzorami mamy trudność z odprężeniem się i odpoczynkiem. Wiele do życzenia pozostawia również jakość, ponieważ decydując się na modne wzory i kolory zapominamy o tym, jak duże znaczenie ma to, jakim materiałem otulimy nasze ciało w trakcie snu.

Sklep Balance Blankets™ to wysokiej jakości produkty stworzone z myślą o użytkownikach mających problemy ze snem. Każdy z oferowanych wariantów został zaprojektowany i wykonany z myślą o konkretnych problemach. Decydując się na zakup, Klient otrzymuje gwarancję, że każda kolejna noc będzie przespana, a sen – w pełni komfortowy.

Kołdry obciążeniowe… i nie tylko

Kołdra obciążeniowa to najpopularniejszy z naszych produktów. Indywidualnie dobrana do wagi i wzrostu użytkownika skutecznie redukuje stres, odpręża i podnosi jakość odpoczynku. Jest niemal gwarancją, że po przebudzeniu Klient będzie pełen energii do działania. W ofercie można znaleźć szereg produktów, które stanowią uzupełnienie dla powyższego. Dużym zainteresowaniem cieszy się materac, który również należy dobrać do wagi ciała.

Mata do akupresury polecana jest osobom borykającym się z przeróżnego rodzaju dolegliwościami bólowymi. Nawet jeśli występują one jedynie czasowo, należy zacząć działać, gdyż odpowiednia terapia będzie w stanie uśmierzyć ból, jednocześnie podnosząc komfort życia. Regularne stosowanie produktu usprawnia funkcjonowanie mięśni, a te z kolei poprawiają możliwości ciała w wykonywaniu codziennych czynności.

Szlafrok obciążeniowy to rozwiązanie na idealny początek dnia. Dzięki obciążeniu znajdującemu się w kołnierzu wyzwala lekki i przyjemny nacisk na nasze ciało, zapewniając nam relaks w ciągu dnia. Z jednej strony daje poczucie ciepła, z drugiej posiada właściwości terapeutyczne. Obciążenie można w razie potrzeby szybko wyjąć, dzięki czemu nadaje się do stosowania jako zwykły szlafrok bądź szlafrok kąpielowy.

Dla dorosłych i dla dzieci

Sklep Balance Blankets™ to także szereg produktów skierowanych do młodszych klientów. W ofercie można znaleźć zarówno kołdrę obciążeniową dla dzieci, jak i śpiworek, a także poduszki oraz więcej produktów sensorycznych dedykowanych dla najmłodszych. Poczucie bezpieczeństwa jest ważne w każdym wieku, jednak szczególnie w początkowych latach życia, gdyż ma wpływ na psychikę i układ nerwowy młodego człowieka.

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu Balance Blankets™ mają właściwości terapeutyczne. Ich odpowiednie dobranie sprawia, że już po pierwszym użyciu można zauważyć zmiany w samopoczuciu. Regularne stosowanie poprawia funkcjonowanie całego organizmu. Postaw na jakość! Zaufaj marce Balance®!

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem