Czym jest kołdra Balance?


Czym jest kołdra Balance?

Problem bezsenności, licznych przerw w trakcie snu, braku komfortu – to przyczyny braku energii po przebudzeniu. Wiele osób odczuwa zmęczenie w momencie, w którym słyszy budzik. Kołdra Balance® jest odpowiedzią na kłopoty ze snem. W końcu od tego, jak wygląda nasza noc, zależy, jak będziemy funkcjonowali przez cały dzień.

Czym jest kołdra Balance?

Kołdra Balance® jest kołdrą obciążeniową. Oznacza to, że produkt tego typu powinien być dostosowany do ciężaru i wzrostu osoby, która pod nią śpi. Tylko dzięki temu kołdra będzie wykazywała właściwości terapeutyczne. Regularne stosowanie produktu pozwala na redukcję uczucia stresu i lęku. Wiele osób mylnie uznaje, że jest to ciężka kołdra, którą pamiętają z czasów dzieciństwa. Jednak tutaj nie ma mowy o poczuciu ciężaru, gdyż waga produktu stanowi jedynie 10% masy ciała użytkownika. W efekcie pojawia się uczucie otulenia zamiast ciężaru uniemożliwiającego swobodne zasypianie.

Korzyści płynące z używania kołdry Balance

Właściwie dobrana kołdra obciążeniowa powinna być dopasowana do konkretnego użytkownika. Stosowanie kołdry obciążeniowej umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości snu poprzez poczucie bezpieczeństwa i ciepła. Można uznać, że to ciężar w przyjemnym tego słowa znaczeniu, gdyż otula, ale nie sprawia trudności w oddychaniu. Regularne stosowanie kołdry obciążeniowej wpływa pozytywnie na proces zasypiania, tym samym podnosząc jakość snu. Już w trakcie pierwszego użycia pojawia się poczucie otulenia, które jednocześnie wspomaga wydzielanie serotoniny (hormonu szczęścia) oraz melatoniny, która z kolei jest odpowiedzialna za senność. Kołdra Balance® daje bezpieczeństwo i poczucie komfortu, które działają kojąco na organizm, powodując rozluźnienie i zaśnięcie. Ciężar, jaki powoduje kołdra, wpływa kojąco na układ nerwowy, redukuje stres i wszelkie napięcia mięśniowe.

Dla kogo jest kołdra Balance?

Kołdry obciążeniowe doskonale sprawdzają się u dzieci, nastolatków i dorosłych. Odpowiednio dobrany produkt w 100% redukuje problemy ze snem. Kołdra obciążeniowa wykonana jest z produktów eko, co czyni ją bezpieczną dla środowiska. Ponadto można ją prać w pralce, dlatego utrzymanie jej w czystości nie stanowi żadnego problemu.

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem