Czym jest kołdra Balance?


Czym jest kołdra Balance?

Problem bezsenności, licznych przerw w trakcie snu, braku komfortu – to przyczyny braku energii po przebudzeniu. Wiele osób odczuwa zmęczenie w momencie, w którym słyszą budzik. Kołdra Balance jest odpowiedzią na kłopoty ze snem. W końcu to, jak wygląda nasza noc, zależy od tego, jak będziemy funkcjonowali przez cały dzień.

Czym jest kołdra Balance?

Kołdra Balance jest kołdrą obciążeniową. Oznacza to, że produkt tego typu powinien być dostosowany do ciężaru i wzrostu osoby, która pod nią śpi. Tylko dzięki temu, kołdra będzie posiadała właściwości terapeutyczne. Regularne stosowanie produktu pozwala na redukcję uczucia stresu, lęku. Wiele osób mylnie uznaje, że jest to ciężka kołdra, którą pamiętają z czasów dzieciństwa. Jednak tutaj nie ma mowy o poczuciu ciężaru, gdyż waga produktu stanowi jedynie 10 % masy użytkownika. W efekcie pojawia się uczucie otulenia, zamiast ciężaru uniemożliwiającego swobodne zasypianie.

Korzyści płynące z używania kołdry Balance

Właściwie dobrana kołdra obciążeniowa powinna być dopasowana do konkretnego użytkownika. Stosowanie kołdry obciążeniowej umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości snu poprzez poczucie bezpieczeństwa i poczucie ciepła. Dlatego można uznać, że to ciężar w przyjemnym tego słowa znaczeniu, gdyż otula, ale nie sprawia trudności w oddychaniu. Regularne stosowanie kołdry obciążeniowej wpływa pozytywnie na proces zasypiania, tym samym podnosząc jakość snu. Już w trakcie pierwszego użycia pojawia się poczucie otulenia, które jednocześnie wspomaga wydzielanie serotoniny (hormonu szczęścia) oraz melatoniny, która z kolei jest odpowiedzialna za senność. Kołdra Balance daje bezpieczeństwo i poczucie komfortu, które działają kojąco na organizm, powodując rozluźnienie i zaśnięcie. Ciężar, jaki powoduje kołdra, wpływa kojąco na układ nerwowy, redukuje stres i wszelkie napięcia mięśniowe.

Dla kogo jest kołdra Balance?

Kołdry obciążeniowe doskonale sprawdzają się dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Odpowiednio dobrany produkt w 100% redukuje problemy ze snem. Kołdra obciążeniowa wykonana jest z produktów eko, co czyni ją bezpieczną dla środowiska. Ponadto można ją prać w pralce, dlatego utrzymanie jej w czystości nie stanowi żadnego problemu.

Zobacz kołdry obciażeniowe


Dodaj komentarz


Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem